Rarindra Prakarsa İstanbul Workshop

Gezi Tarihi: 12 Mayıs 2018 - 13 Mayıs 2018

Rarindra Prakarsa adını yıllar önce masalsı fotoğraflarını gördüğümüzde duymuştuk. Son bir kaç yıldır bu fotoğrafları nasıl yaptığını anlatmak için dünyanın bir çok yerine gitti. 2018 yılında da Azgezmiş organizasyonu ile İstanbul’a gelerek bu fotoğrafları nasıl yaptığını bir workshop ile bizlere anlatacak.

12-13 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşecek workshop katılım ücreti 300 USD ‘dır.

Rarindra Prakarsa İstanbul Workshop Programı

12 Mayıs

Yaklaşık iki saat kadar ışık hakkında eğitim, ışık ekipmanları, ışık şemaları, örnekler, doğal ve yapay ışık vb. bilgi verilecek. Seçtiğimiz bir bölgede modelli fotoğraf çekimi yapılacak.

Yaklaşık üç saat kadar kurgu, mekan bilgisi ve mekan seçimi, kompozisyon, açı, derinlik, vücut dili, ışık yönü, ışık düzenekleri, yumuşatıcı seçimi vb.

13 Mayıs

Bugün fotoğraf işleme konusunda yaklaşık 6 saat kadar eğitim olacak. Adobe camera RAW temel ayarlar, pozlama düzeltme, dinamik aralığı genişletmek, arka planlarla çalışma, derinlik yaratma, kontrast düzenleme, dramatize etme, filtreler, ton ayarlama, renkler ve sunum aşaması.

NOT: Katılımcı olmak isteyenlerin temel fotoğraf bilgisine ve minimum giriş seviyesinde photoshop bilgisine sahip olması istenmektedir. Tüm workshop süresince Türkçe çeviri yapılacaktır.

Sınırlı sayıda kişiyle yapacağımız workshop’a katılım için info@azgezmis.com adresine email gönderiniz.

Rarindra Prakarsa İstanbul Workshop

Rarindra Prakarsa adını yıllar önce masalsı fotoğraflarını gördüğümüzde duymuştuk. Son bir kaç yıldır bu fotoğrafları nasıl…

azgezmis.com

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.

125x125125x125