Göbeklitepe Zamanda Yolculuk

Gezi Tarihi: 2 Ocak 2021

Gezmenin mümkün olmadığı bugünlerde hepimiz evlerimize kapandık. Ancak yeniden gezmeye başlayacağımız günler için gideceğimiz yerlerde yaşanmış olayları, orada bizden önce var olan kültürleri, dinleri, ritüelleri anlatıp sizlere detaylı bilgiler vermek istedik. Bu sayede gezdiğimiz yerleri daha iyi anlayıp, gezerken adeta orada yaşamış gibi hissedeceğiz.

Öğreneceğimiz her bilgi bugün cevabını bulamadığımız bazı olayları çözümlememizi ve günümüzde hala devam eden ritüelleri, adetleri, yaşam tarzlarını daha iyi anlayıp günümüzle bağlantı kurmamızı sağlayacak. Geçmişten gelen bu ritüeller, yaşam tarzları, dini ayinler, tanrı inancı gibi bir çok değerli bilgiyi Arkeolog ve Sanat Tarihçi Dr. Suat Alp anlatımları ile dinleyeceğiz. Yıllardır yaptığı araştırmalarını bizlerle eğlenceli ve oldukça akıcı bir şekilde paylaşacak.

Anlatım sonrası Dr. Suat Alp tüm sorularınızı cevaplayacak. Soluksuz dinleyeceğiniz bu gezilerden ilkini tüm dünyanın odaklandığı Göbeklitepe ile başlatıyoruz.

Evlerinizde rahat koltuklarınızda çay içerken katılacağınız bu geziye kayıt için info@azgezmis.com adresine mail atabilirsiniz; ya da 0532 742 2962 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Seminer Tarihi: 02 Ocak 2021 Cumartesi
Seminer Saati: 20:30 - 21:45
Seminer Ücreti: 120 TL
Göbeklitepe Zamanda Yolculuk

Gezmenin mümkün olmadığı bugünlerde hepimiz evlerimize kapandık. Ancak yeniden gezmeye başlayacağımız günler için gideceğimiz yerlerde yaşanmış…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.