Giresun Yaylaları Gezisi

Gezi Tarihi: 15 Temmuz 2018 - 22 Temmuz 2018

Artık herkese uygun butik kültür turlarımız da var. Maksimum 14 kişi ile yapacağımız butik Giresun Yaylaları Gezisi 7 gece 8 günlük olacak. Bu sene görülecek yeni yaylalarımız var. Bu tur koşuşturma değil, dinlenme ve huzur dolu bir tur. Turumuz her yaşa ve her kişiye uygundur. Zorunlu yürüyüş parkurları bulunmamaktadır. Tüm yaylalara araçla ulaşım mümkündür.

Gezi Fiyatı: 1750 TL dir. Tek kişi konaklama imkanı yoktur.

Geziye katılım için istanbul@turhande.com adresine email gönderebilir; ya da 0216 449 00 39 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Giresun Yaylaları Gezi Programı

1. GÜN:

Ordu – Giresun Havalimanından aracımız bizi gelip alacak ve hemen yaylaya gideceğiz. İlk gün uçaktan inip yaylaya ulaşmamız öğleni bulacağı için yakın bir mekana gidip çekim yapacağız. Giresun’un güzelliklerini bizlere gösterdiği kadarı ile göreceğiz. Karadeniz bu, bazen sis olur bazen yağmur olur; ama her koşulda bizim için fotoğraf var merak etmeyin. Akşam yemeği ve konaklama Süllü’ de olacak.

2. GÜN:

Bu sabah dinlenmiş olarak kalkıp çok güzel bir köy kahvaltısının ardından ilk önce yakında çok güzel bir yaylaya gideceğiz. Bu yaylada araba ile yol almak biraz zor, ancak yeşil bir halının üzerinde yürüyor gibi olacağız ve etrafımızda bir sürü koyun, keçi, inekle doğaya karışacağız. Günün bir kısmını burada geçirdikten sonra ikinci bir yaylaya gideceğiz ki o da bu yaylanın devamı gibi olacak ancak farklı manzaralar göreceğiz. Konaklama ve akşam yemeği Süllü’de olacak.

3. GÜN:

Bu sabah müthiş bir manzaraya gideceğiz. Gideceğimiz yaylada çok estetik küçük bir göl var evler gölün hemen üst kısmında tam bir tablo gibi dizili duruyorlar. Bu yaylaya gitmemiz ve orada geçireceğimiz zamanı da hesaba katarsak bugün tüm günü bu yaylada geçireceğiz. Konaklama ve akşam yemeği Süllü’de olacak.

4. GÜN:

Bu sabah kahvaltıdan sonra mis gibi kokan ormanın içine girip biraz yürüyeceğiz. Ormanda fotoğraflar çekeceğiz. Hele bir de sis olursa fotoğraflarda orman büyülü bir hale dönüşecek. Sonrasında zamanımıza göre gideceğimiz 2 veya 3 yaylamız daha olacak. Bu yaylaların hepsinde yaşayan bir hayli insan var ve oldukça sıcak kanlılar fotoğraflarını çekmeniz oldukça kolay.

5. GÜN:

Bugün yolumuz biraz uzun bir buzul gölü ziyaretimiz olacak. Araçla gölün yakınına kadar gidebileceğiz. Elbette hava bize izin verirse. Bu gideceğimiz yolların büyük çoğunluğu asfalt değil, toprak yollar. Bugün bütün günümüz buzul gölüne gidip gelmekle geçecek. Konaklama ve akşam yemeği Süllü’de olacak.

6. GÜN:

Bu sabah komşu ilimiz Trabzon sınırlarına kadar giderek Sis Dağının eşsiz manzarasına tanıklık edeceğiz. Günümüz yine yolda ve gideceğimiz mekanlarda fotoğraf çekerek geçecek, akşam konaklama tekrar Süllü Dağ Evi’nde olacak.

7. GÜN:

Bu sabah geldi ayrılık vakti. Aklınız burada kalacak; ama durun hemen gitmiyoruz akşama kadar vaktimiz var bir yayla daha görürüz gitmeden. Sonrasında Giresun Havalimanına gidip istemeyerek tüm yeşilleri ardımızda bırakıp şehirdeki beton evlerimize geri döneceğiz. Kendinizi şehirde kötü hissettiğiniz bir anda bu yaylaları düşünün, inanın çok iyi geliyor. Ya hiç görmeseydiniz; çok şanlısınız ki böyle bir güzelliği gördünüz.

Gezi Fiyatı: 1750 TL dir. Tek kişi konaklama imkanı yoktur.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Tüm Konaklamalar.
 • İlk sabah hariç, sabah kahvaltıları ve son akşam yemeği hariç, akşam yemekleri.
 • Araçla Trabzon havalimanından alınma ve aynı noktaya bırakılma, gezi bitimine kadar tüm ara transferler.
 • Seyahat Sigortası.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Belirtilenler dışındaki tüm yemekler.
 • Uçak bileti
 • Yemeklerde alınacak her türlü içecek.
 • Müze girişleri

Geziye katılım için istanbul@turhande.com adresine email gönderebilir; ya da 0216 449 00 39 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Notlar: 

 • Gezimiz Karadeniz coğrafyasında olacağından her an yağmura yakalanabilirsiniz, bu yüzden yanınızda yağmurluk getirmeniz iyi olacaktır.
 • Yayla evlerinde samimi bir ortamda konaklayacağımızdan dolayı, yerimiz kısıtlı, bu yüzden tek kişilik konaklama imkanı bulunmuyor.
 • Gezilerimiz Türsab A Grubu Acentası Turhande Turizm ile yapılmaktadır.

Fotoğraflar

Giresun Yaylaları Gezisi

Artık herkese uygun butik kültür turlarımız da var. Maksimum 14 kişi ile yapacağımız butik Giresun Yaylaları…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.