Fotoğraf Sergisi: İstanbul’da Hanlar

29 Ağustos 2016 · Hakkı Ceylan

İstanbul Fotoğraf Galerisi’nin gerçekleştirdiği, Timurtaş Onan Fotoğraf Atölyesi’nin bir projesi olan Hanlar Projesi katılımcılarının fotoğraflarının sergilendiği İstanbul’un Hanları Sergisi 08 Eylül 2016 Perşembe günü saat 19:00’da İstanbul Fotoğraf Galerisi’nde açılıyor. Fotoğraf sergisi en son 29 Eylül 2016 tarihinde gezilebilecek.

  • Tarih: 08 – 29 Eylül 2016
  • Açılış: 8 Eylül Perşembe, Saat: 19.00
  • Yer: İstanbul Fotoğraf Galerisi, Katip Mustafa Çelebi Mah. Tel Sokak N:8/1 Beyoğlu – İstanbul
  • İletişim: Şennur Çevik Onan – 0530 952 7973, 0212 237 3652

Fotoğraf sergisine eserleriyle katılan fotoğrafçılar: İhsan Gökay Aka, Rafet Akalın, Gülizar Aktaş, Pınar Ballıkaya, Ayşe Baranok Köse, Bige Baykoca Süslü, Nurhayat Baysal, Beril Baytan, Fethi Baytan, Mehmet Bor, Oğuz Büktel, Nesrin Emanet, Gürkan Emecan, Şebnem Ergezer, Seval Genç, Kaan Gürsal, Mert Kitapcı, Ertuğrul İsmet Örs, Halil Özkan, Arzu Özkaner Özkuş, Recep Pehlivanlar, Şemsi Spencer, Tülin Şahin Safi, Esra Tunçel Akalın, Özlem Uçarkuş, Mümtaz Uysal ve Işıl Yaman Kanyılmaz

azgezmis-istanbul-hanlari-fotograf-sergisi

Sadece belgesel olarak değil sanatsal anlamda da fotoğraflanmaya çalışılan mekanlar Kapalıçarşı’dan Mısır Çarşısı’na oradan Çakmakçılar, Fincancılar ve Mahmutpaşa Yokuşlarına ve Karaköy Perşembe Pazarı semtine ve buradaki hanlar olarak sayılabilir.

Fotoğraf sergisi için ayrıca bir kitap basımı gerçekleştirilmiş ve kitapta her fotoğrafçıdan dörder eser yer yayımlanmış.

azgezmis-istanbul-hanlari-fotograf-sergisi-esra

Fotoğraf Sergisi: İstanbul’da Hanlar

İstanbul Fotoğraf Galerisi’nin gerçekleştirdiği, Timurtaş Onan Fotoğraf Atölyesi’nin bir projesi olan Hanlar Projesi katılımcılarının fotoğraflarının sergilendiği…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.