Azgezmiş Vizesiz Lviv Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 21 Eylül 2019 - 22 Eylül 2019

Bir hafta sonunu oldukça sevimli bir yerde geçirmeye ne dersiniz? Üstelik pasaportunuzun olmasına bile gerek yok, vize derdi yok. Sadece kimlikleriniz (yeni kimlik olması gerekli) ile giriş yapabileceğiniz bir yere gidiyoruz. Adeta zamanda donmuş kalmış, sevimli bir kent.

Cumartesi sabahı ilk uçakla gidip Pazar günü son uçakla geri döneceğiz. Yeter mi diyeceksiniz; ama Lviv çok küçük bir yer, bu iki günde büyük çoğunluğunu görüp geleceksiniz emin olun.

İlk gün şehir meydanında biraz gezeceğiz. Şehir fotoğrafları çekeceğiz. Bu sırada rehberimiz bize anlatımda bulunacak. Şehri tepeden göreceğimiz belediye binası ve daha başka binaları görüp hikayelerini dinleyeceğiz. Şehri öğrenince öğleden sonra serbest zamanımız olacak. O sırada kahve dükkanları, çikolata fabrikası gibi bir çok yeri dolaşmaya ve fotoğraf çekmeye vaktiniz olacak.

Bu sabah güne erken başlayacağız ziyaret edeceğimiz iki mekan var. Birisi son derece estetik olan Lviv mezarlığı, diğeri ise ormanın içinde yer alan son derece fotoğraflık bir açık hava müzesi. Her bir yapının içinde süprizler sizi bekliyor olacak. Akşam olduğunda yine şehir meydanına döneceğiz. Uçağa kadar serbest zamanımız olacak oradan havalimanına gideceğiz.

Lviv adeta küçük ve sevimli bir film platosunu gibi. Eski tarz antika pazarı, zamanda donmuşluğu, boynuzlu sarı troleybüsleri, eski arabaları ile fotoğrafa ve kahve, çikolataya doyacağınız bir şehir.

Gezi Tarihi: 21 Eylül 2019 – 22 Eylül 2019

Gezi Fiyatı: 270 Euro (iki kişilik odada tek kişi fiyatı)

Fiyata Dahil Olanlar:

  • Lviv içindeki tüm transferler
  • Akşam yemekleri
  • Otelde oda kahvaltı konaklama
  • İngilizce ve Türkçe rehberlik hizmeti
  • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

  • İstanbul-Lviv-İstanbul gidiş dönüş uçak bileti.
  • Gezide belirtilmeyen yemekler
  • Şoför ve rehbere verilecek bahşişler
  • Müzelere ve mezarlığa giriş ücretleri

Lviv Fotoğrafları:

Azgezmiş Vizesiz Lviv Fotoğraf Gezisi

Bir hafta sonunu oldukça sevimli bir yerde geçirmeye ne dersiniz? Üstelik pasaportunuzun olmasına bile gerek yok,…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.