Azgezmiş Rize Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Azgezmiş Rize Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 8 Temmuz 2017 - 14 Temmuz 2017

Her sene olduğu gibi bu sene de en fazla 14 kişi ile yapacağımız Karadeniz gezimizi planladık. Fotoğraf gezimiz 6 gece 7 gün olacak. Daha önce gelmiş olup oraları özleyenler ve Karadeniz’in en güzel Yaylalarını görmek isteyenler için rotamızı özel olarak düzenledik.

1. Gün: Fotoğraf gezimiz Rize Yaylalarından başlayacak. İlk gün güzel bir Karadeniz kahvaltısı yaparak Fırtına Vadisine doğru yola çıkıyoruz. Fırtına Vadisi‘ne vardığımızda ilk gün Ayder’i dolaşacağız ve fotoğraflayacağız. Sonrasında pansiyonumuza gidip yerleşeceğiz, etrafta dolaşmak için vaktiniz olacak. Akşam yemeği ve konaklama Fırtına Vadisin’de olacak.

2. Gün: Bugün Fırtına Vadisindeki Yaylaları dolaşmaya başlıyoruz. Çat yaylası ve Elevit Yaylası’nı ziyaret edeceğiz. Sonrasında Çiçekli Yayla’ya doğru yol alacağız. Akşama doğru Fırtına Vadisi’ndeki otelimize geleceğiz, akşam yemeği ve konaklama burada olacak.

Karadeniz.azgezmis.com

3.Gün: Bugün yine Fırtına Vadisinde dolaşıyoruz. Ayder Yaylasının daha üstünde bulunan Kavron Yaylasını göreceğiz, sonrasında yine başka bir yayla olan Avusor Yaylasına gideceğiz. Konaklamak için Fırtına Vadisin’e geri döneceğiz akşam yemeğini burada yiyeceğiz.

4. Gün: Ertesi gün sabah erkenden civardaki yaylaların içinde hayli sevdiğimiz Gito Yaylası‘na çıkacağız. Yeşili, sisi ve ormanı ile muhteşem bir yayla. Hava iyi olursa yolda başka bir yaylaya daha uğrayıp Gito’ya ulaşacağız. Konaklama ve akşam yemeği burada olacak.

Karadeniz.azgezmis.com

5. Gün: Bugün kahvaltımızın ardından hava elverişli olursa buzul göllerine bir yürüyüş yapacağız. Elverişsiz olursa Ambarlı Yaylası’na gidip fotoğraf çekeceğiz. Yol boyunca manzara fotoğrafları çekerek yaylaya gidip döneceğiz. Hava izin verirse akşam üstü gün batımını ve bulut denizini seyredip fotoğraflayacağız. Konaklama ve akşam yemeğimiz Gito’da olacak.

Karadeniz.azgezmis.com

6. Gün: Bugün en güzel yaylalardan biri olan Pokut Yaylası‘na çıkacağız. Yolu biraz zordur ama sis olmayıp bize yüzünü gösterirse manzarasını gördüğünüzde buna değdiğini anlayacaksınız. Bugün 20 dakikalık çok keyifli bir orman içi yürüyüşüz yapacağız. Hava müsait olursa gün batımını ve bulutların üzerinde bulut denizini seyredeceğiz. Konaklama Pokut’ta akşam yemeğimizi de dağlara karşı burada yiyeceğiz.

7. Gün: Bugün sabah kahvaltısından sonra vaktimiz ölçüsünde Fırtına Vasidinde mola vererek Havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Havalimanına gelmeden Karadeniz yöresine ait her türlü giyecek ve yiyecek malzemelerin satıldığı bir yere uğrayarak alışveriş tutkumuzu da tatmin edeceğiz. Sonrasında uçakla İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlayacak.

Gezi tarihi: 8 – 14 Temmuz 2017

Gezi fiyatı: 1690 TL + uçak bileti (bu fiyata uçak bileti dahil değildir.) Konaklama yerleri ahşap yayla pansiyonları olup çok lüks beklentisi olanlar için uygun olmayabilir. Bazı yerlerde odalar 4 kişilik ranza olabilir ve ortak banyo kullanımı vardır.

Fiyata Dahil Olanlar:

  • Konaklama
  • İlk sabah hariç sabah kahvaltıları ve son akşam yemeği hariç akşam yemekleri
  • Araçla Trabzon havalimanından alınma ve aynı noktaya bırakılma, gezi bitimine kadar tüm ara transferler
  • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

  • Belirtilen dışındaki tüm yemekler
  • Uçak bileti
  • Yemeklerde alınacak her türlü içecek
  • Müze girişleri

Gezimize katılmak isteyenler: info@azgezmis.com adresinden bize ulaşabilirler.

Gezimiz Türsab A Grubu 4393 Belge Nolu, Turhande Turizm seyahat firması ile düzenlenmektedir.

Azgezmiş Rize Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Her sene olduğu gibi bu sene de en fazla 14 kişi ile yapacağımız Karadeniz gezimizi planladık….

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.

125x125125x125