Azgezmiş Rize Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 22 Ağustos 2018 - 26 Ağustos 2018

Kurban Bayramı’nın ikinci günü başlayacak olan gezimiz 5 gün sürecek. Kurban Bayramı’nın ilk gününü aileniz ile geçirdikten sonra bayramın geri kalanında tatile Rize’nin en güzel yaylalarında devam edeceğiz. Aklınızı ve gönlünüzü bu yaylalarda bırakacaksınız emin olun. Manzaranın bin bir halini, bulut oyunlarını, yeşilin her tonunu, ahşap evlerini ve Karadenizin güzel yemeklerini uzun süre unutamayacaksınız.

Gezimiz Bayrama denk geldiğinden konaklama için yer sıkıntısı yaşanıyor, bu yüzden gezinin yapılabilmesi için çabuk karar vermemiz gerekiyor.

Azgezmiş Rize Yaylaları Fotoğraf Gezisi Programı:

 1. Gün – 22 Ağustos 2018: Gezimiz Trabzon Havalimanı’nda buluşma ile başlayacak. Yolda isterseniz bir kahvaltı molası verip oradan hemen rüya gibi yayların diyarı Çamlıhemşin’e gideceğiz. İlk gün otelimize uğradıktan sonra Palovit Şelalesi,Zil Kale, Çat ve Elevit Yaylalarını görüp fotoğraflayacağız. Akşam yemeğini otelimizde yiyeceğiz. Otelimiz çok özel ve yörenin en güzel otellerinden biri. Taş bir bina ve yeni restore edildi. Keyifle kalacağınız bu mekanda 2 gece geçireceğiz.
 2. Gün – 23 Ağustos 2018: Bugün kahvaltımızın ardından Gito yaylasına çıkacağız. Yolumuzun üzerinde uğrayacağımız başka güzel yaylalarımızda olacak. Gün batımında şansımız varsa bulut denizini görüp fotoğraf çekeceğiz. Bütün günü yaylalarda geçirip akşam yemeği için yine otelimize döneceğiz.
 3. Gün – 24 Ağustos 2018: Kahvaltımızın ardından keyifli bir rotayı geçerek en güzel ve son dönemde çok ünlü olan Pokut Yaylasına çıkacağız. Kalacağımız yer bütün Pokutu tepeden gören bir pansiyon. Gün batımı için kısa ama çok keyifli bir orman içi yürüyüş yaparak Sal Yaylasına geçeceğiz. Eğer şansımız varsa Karadeniz’i, bulut denizini ve güneşin dansını seyredeceğiz. Konaklama ve akşam yemeğimiz Pokut’ta olacak.
 4. Gün – 25 Ağustos 2018: Kahvaltımızın ardından yürümek isteyenlerle Hazindak Yaylasına keyifli bir yürüyüş yapıp geri döneceğiz. Yürüyüş boyunca çam ağaçları ile kaplı yollardan geçeceğiz, sis oyunları göreceğiz. Dileyen Pokut yaylasında kalıp yaylanın tadını çıkararak fotoğraf çekebilir. Hatta timelapse denemeleri yapabilir. Akşam yemeğimiz ve konaklama Pokut Yaylasında olacak.
 5. Gün – 26 Ağustos 2018: Bugün geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yol üzerinde gördüğümüz fotoğraflık yerlerde durarak fotoğraf çekeceğiz. Ayrıca biraz aksiyon sporu yapmak isteyenler yine yol üzerinde zipline yapabilirler. Trabzon Havalimanı’na dönüşümüzle gezimiz sona erecek.

Gezi tarihi: 22 – 26 Ağustos 2018

Gezi fiyatı: 1580 TL + uçak bileti (bu fiyata uçak bileti dahil değildir.)

Fiyata Dahil Olanlar:

 • Konaklama
 • İlk sabah hariç sabah kahvaltıları ve son akşam yemeği hariç akşam yemekleri
 • Araçla Trabzon havalimanından alınma ve aynı noktaya bırakılma, gezi bitimine kadar tüm ara transferler
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

 • Belirtilen dışındaki tüm yemekler
 • Uçak bileti
 • Yemeklerde alınacak her türlü içecek
 • Müze girişleri

Not: Yaylalarda konaklama sınırlı olduğundan aynı odada 3 veya 4 kişi kalabilir. Gelecek olan kişiler en başından bunu bilerek gelmeliler.

Gezimize katılmak isteyenler: info@azgezmis.com adresinden bize ulaşabilirler.

Gezimiz Türsab A Grubu 4393 Belge Nolu, Turhande Turizm seyahat firması ile düzenlenmektedir.

Azgezmiş Rize Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Kurban Bayramı’nın ikinci günü başlayacak olan gezimiz 5 gün sürecek. Kurban Bayramı’nın ilk gününü aileniz ile…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.