Azgezmiş Rize Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 20 Temmuz 2019 - 24 Temmuz 2019

Her yıl gidip görmesek bir şeylerin eksikliğini hissedeceğiz. Bu yıl da yine çok özel bir yayla turumuz olacak. Maksimum 14 kişiyle sınırladığımız Rize Yaylaları Fotoğraf Gezisi. Aklınızı ve gönlünüzü bu yaylalarda bırakacaksınız emin olun. Manzaranın bin bir halini, bulut oyunlarını, yeşilin her tonunu, ahşap evlerini ve Karadenizin güzel yemeklerini uzun süre unutamayacaksınız.

Her yıl daha fazla rağbet gören yaylalar da konaklama imkanları sınırlı; bu yüzden bir an önce karar verip yerimizi kesinleştirmemiz gerekiyor, yani kısaca elinizi çabuk tutun :)

Azgezmiş Rize Yaylaları Fotoğraf Gezisi Programı:

20 Temmuz, Pazar: Bugün İstanbul’dan ya da başka şehirlerden yola çıkanlarla, sabah erken saatlerde Trabzon Havalimanı’nda aracımızla buluşuyoruz. İsteyenler için yolda güzel bir kahvaltı ve çay molamız olacak. Fırtına Vadisi’ne doğru hareket ediyoruz. Fırtına Vadisi’nde uğrayacağımız bir kaç fotoğraf noktası olacak. Oradan Elevit Yaylası’na geçiyor ve sonrasında Çat Deresi kenarında bulunan harika bungalovlarımıza konaklama ve akşam yemeği için dönüş yapıyoruz.

21 Temmuz, Pazartesi: Kahvaltıdan hemen sonra, erkenden Gito Yaylası’na doğru yola çıkıyoruz. Yolda Badara Yaylası’na uğrayarak fotoğraf çekiyoruz. Gito’da gün batımını bulut denizi eşliğinde fotoğraflıyor ve sonrasında akşam yemeğine geçiyoruz. Kalacağımız yer Koçira. Koçira’da Akşam muhabbetlerini kaçırmayın, sonra çok üzülürsünüz. Havanın durumuna göre gece yıldız pozlaması yapılabilir.

22 Temmuz, Salı: Sabah kahvaltı öncesi gün doğumu fotoğrafları, sonra kahvaltı ve sonra tekrar Fırtına Vadisi’ne iniyoruz. Burada Çinçiva’da kahvemizi içiyor ve Ayder Yaylası’na doğru yola çıkıyoruz. Gün boyu dilediğimiz yerde fotoğraf için durabiliyoruz. Yol ve hava durumu izin verirse Huser Yaylası’na çıkıyor ve bulut denizini izliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Ayder Yaylası’nda.

23 Temmuz, Çarşamba: Sabah kahvaltı sonrasında, buraların en güzel mekanı olan Pokut Yaylası’na doğru hareket ediyoruz. Pokut’ta bir süre fotoğraf çekip, Sal Yaylası’na doğru kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Gün batımını bulut denizi eşliğinde yapıp, akşam yemeğine Pokut’a geçiyoruz.

24 Temmuz, Perşembe: Sabah ışıklarıyla Pokut’ta fotoğraf çekmeye devam ediyoruz. Kahvaltımızın ardında Fırtına Deresi’ne iniyor ve oradan fotoğraf molalarıyla yolumuza devam ederek Makrevis’e doğru gidiyoruz. Buradaki fotoğraf molamızdan sonra Trabzon Havalimanı’na doğru yolumuza devam ediyor ve bir çok güzel anı ve fotoğrafla beraber evimize dönüyoruz.

Gezi tarihi: 20 Temmuz – 24 Temmuz 2019

Gezi fiyatı:  1890 TL + uçak bileti (bu fiyata uçak bileti dahil değildir.)

Fiyata Dahil Olanlar:

  • Konaklama
  • İlk sabah hariç sabah kahvaltıları ve son akşam yemeği hariç akşam yemekleri
  • Araçla Trabzon havalimanından alınma ve aynı noktaya bırakılma, gezi bitimine kadar tüm ara transferler
  • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

  • Belirtilen dışındaki tüm yemekler
  • Uçak bileti
  • Yemeklerde alınacak her türlü içecek
  • Müze girişleri

Not: Yaylalarda konaklama sınırlı olduğundan aynı odada 3 veya 4 kişi kalabilir. Gelecek olan kişiler en başından bunu bilerek gelmeliler.

Gezimize katılmak isteyenler: info@azgezmis.com adresinden bize ulaşabilirler.

Gezimiz Türsab A Grubu 4393 Belge Nolu, Turhande Turizm seyahat firması ile düzenlenmektedir.

Fotoğraflar:

Azgezmiş Rize Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Her yıl gidip görmesek bir şeylerin eksikliğini hissedeceğiz. Bu yıl da yine çok özel bir yayla…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.