Azgezmiş Norveç Kuzey Işıkları Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 7 Şubat 2020 - 15 Şubat 2020

Yaklaşık 10 senedir gittiğimiz kuzey ışıklarını en iyi göreceğimiz yere 2020 yılında tekrar gidiyoruz. Her zaman yüzümüzü güldüren Norveç Tromso‘ya farklı bir geziye hazır olun. Gezimizi sadece 9 kişi ile yapacağız şu anda 3 kişilik yerimiz var.

7 Şubat Cuma; İstanbul Sabiha Gökçen’den hareket ediyoruz. Aynı gün Oslo’dayız ve akşama kadar Oslo’da gezip fotoğraf çekeceğiz. Konaklamamız Oslo’da olacak.

8 Şubat Cumartesi; Kahvaltı sonrasında Tromso’ya hareket için havalimanına gidiyoruz. Öğle civarı Tromso’dayız. Kalacağımız yere yerleşeceğiz ve çevreyi tanıyacağız.

9 Şubat Pazar; Kahvaltıdan sonra bugün bir kaç fiyordu fotoğraflayıp akşam için beğendiğimiz bir yerde kuzey ışığı çekmek üzere geri dönüyoruz.

10 Şubat Pazartesi; bu sabah Sommaröy’e gidip döneceğiz yol boyunca fotoğraf çekeceğiz. Akşam üzeri Tromsö’ye geri döneceğiz.

11 Şubat Salı; Tam gün Tromsö’yü geziyoruz. Konaklamamız Tromsö’de.

12 Şubat Çarşamba; bu sabah kahvaltımızın ardından yine nefes kesen manzaralar göreceğiz. Konaklamamız Tromsö’da olacak.

13 Şubat Perşembe; Bugün konaklama alanımızın yakınında bulunan aktivitelere katılmak için serbest zamanımız olacak. Geyik , Husky ve kayak turlarına katılabilirsiniz.

14 Şubat Cuma; Kahvaltı sonrası Havalimanı’na gidiyoruz. Öğle saatlerinde Oslo’da oluyoruz. Yine Oslo’yu dolaşmak için bir günümüz var. Konaklama Oslo’da olacak.

15 Şubat Cumartesi: kahvaltı sonrasında havalimanı transferimiz olacak ve oradan İstanbul yolculuğumuz başlayacak. Gezimizde kuzey ışıklarını görebileceğimiz gecelerde keyifli ve heyecanlı koşturmalarımız olacak. Dünyanın en güzel ülkelerinden birinde dingin fiyortları göreceğiz. Çok farklı, keyifli ve özel bir fotoğraf gezisi yaşayacaksınız.

Fiyat: 1150 Euro

Gezi Tarihi: 7 Şubat 2020 – 15 Şubat 2020

Fiyata Dahil Olanlar:

  • Tüm konaklamalar
  • Tromsö içi ulaşım
  • Seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

  • Istanbul – Tromsö gidiş dönüş uçak bileti
  • Tüm yemekler
  • Yurt dışı çıkış harcı
  • Özel harcamalarınız

NOT: Gezimiz sadece 9 kişilik bir grupla yapılacaktır. Katılım ve detaylı bilgi için info@azgezmis.com adresine email gönderebilirsiniz. Tel: 0216 449 00 39

Gezimiz ortağı olduğumuz Türsab A Grubu 4393 Belge Nolu, Turhande Turizm Seyahat Firması ile Düzenlenmektedir.

Norveç Fotoğrafları:

Azgezmiş Norveç Kuzey Işıkları Fotoğraf Gezisi

Yaklaşık 10 senedir gittiğimiz kuzey ışıklarını en iyi göreceğimiz yere 2020 yılında tekrar gidiyoruz. Her zaman…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.