Azgezmiş Nemrut Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 7 Temmuz 2018 - 8 Temmuz 2018

NOT: Üzgünüz, gezimizde yer kalmamıştır, yine de gelmek isterseniz yedek listeye ekleyebiliriz.

Koşturmacalarımız arasında kısa ama çok keyifli bir mola ile Nemrut Fotograf Gezisi yaparak, bölgeyi ve çevresini görüp, tarihi ile ilgili bilgiler alıp fotoğraflarını çekeceğiz. Bir çoğumuzun fotoğraflarını görüp hayalini kurduğu muhteşem Nemrut’u gün doğumunda ve gün batımında fotoğraflayacağız. Burada yer alan Kommagene Kralı Antiochos’a ait tümülüs (yığma şeklinde yapılan mezarlar) ve etrafındaki heykeller gün doğumu ve batımında masalsı bir görüntü oluşturuyorlar. Eski zamanlarda bu tümülüse defalarca denenip hala girilemiyor olması da ayrı bir gizem olarak günümüzde bile hala yerini koruyor.

nemrut fotograf gezisi - azgezmis.com

Gezimiz 7 Temmuz Cumartesi sabahı Adıyaman havalimanından başlayacak. Adıyaman çarşısını gezip fotoğrafladıktan sonra Nemrut’a doğru gün batımı fotoğrafları çekmeye gideceğiz. Günü bu muhteşem yerde batırıp akşam yemeği için otelimize gideceğiz. Konaklama ve yemek Adıyaman’da Nemrut’a yakın bir otelde olacak.

8 Temmuz sabah karşı çok erken saatte kalkıp yeniden Nemrut’a uzun pozlama ve gün doğumu çekimi yapmaya çıkacağız. Bu sabah erken saat, bir hayli erken olacak gece yarısını bir iki saat geçtiğinde kalkıp gideceğiz. Gün doğumunu çektikten ve uzun pozlamalarımızı yaptıktan sonra kahvaltı için otelimize geleceğiz. Kahvaltının ardından bir köy ziyaretimiz olacak ve öğleden sonra havalimanına doğru yol alacağız.

nemrut fotograf gezisi - azgezmis.com

Nemrut Fotoğraf Gezisi ile hem yıldız izi pozlaması, hem de samanyolu pozlaması yapacağız. Konuyla ilgili olarak gerekli bilgiler gezi öncesi ve çekim esnasında verilecektir.

İlk gittiğimde gecenin karanlığında çıktığım bu tümülüs ve etrafının bu kadar etkileyici olacağını hayal bile edemezdim. Gün ağarmaya başlayıp her yer aydınlanınca ören yeri tüm ihtişamı ile nefes kesiciydi. Bu duyguyu sizlerde, Nemrut’u gördüğünüzde, yaşayacaksınız.

Gezinin Fiyatı: 330 TL – Tek kişi farkı: 70 TL

Fiyata Dahil Olanlar :

 • Adıyaman tüm şehir içi ulaşımlar ve Adıyaman havalimanı transferleri
 • Bir gece sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil konaklama
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

 • Adıyaman gidiş dönüş uçak bileti
 • Ekstra harcamalarınız
 • Şoför ve rehber bahşişleri

NOT: Geziye katılmak ve sorularınız için info@azgezmis.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Gezimiz en az 10 kişi ile yapılacaktır.

Gezimiz 8940 Tursab belge numaralı seyahat şirketi ile yapılmaktadır.

Azgezmiş Nemrut Fotoğraf Gezisi

NOT: Üzgünüz, gezimizde yer kalmamıştır, yine de gelmek isterseniz yedek listeye ekleyebiliriz. Koşturmacalarımız arasında kısa ama…

azgezmis.com

Yorumlar

 • merhaba.tur hakkında daha detaylı bilgi alabilirmiyim.

  • Engin Bey,
   tüm detaylar burada yazıyor. Gezi hakkında özel öğrenmek istediğiniz bir konu varsa bize info@azgezmis.com adresine mail atabilirsiniz.

 • NEMRUT.için.

 • Merhaba,daha detaylı bilgi istiyorum.selamlar.

  • Aydın Bey,
   gerekli bilgiler tarafınıza iletildi.

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.