Azgezmiş Lübnan Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 5 Ekim 2019 - 8 Ekim 2019

Fotoğraf gezileri düzenlemeye başladığımızda gittiğimiz ilk bir kaç ülkeden biridir Lübnan. İki dinin mensuplarının bir arada yaşamları ve girdiğimiz Filistin mülteci kampları bizi oldukça etkilemişti. Şimdi bu kampa geri dönüp geride bıraktığımız 11 sene içinde ne olmuş bir bakacağız.

Gezimiz dört gün sürecek ve Lübnan’ın en güzel fotoğraf çekeceğimiz bölgelerine gideceğiz.

1. Gün: Sabah Beyrut’u gezip fotoğraflayarak başlayacağımız gezimiz akşam üstü bir sahil kasabasında gün batımı çekimleri ile bitecek. Akşam yemeği için Beyrut’a döneceğiz.

2. Gün: Bugün çok büyük bir mağarayı ziyaret edeceğiz içi su dolu olan bu mağarada kayıkla gezeceğiz. Sonrasında Mardin’i andıran dar sokakları ve kemerli geçişleri ile Saida’da günün ikinci yarısında fotoğraflar çekeceğiz ve gün bittiğinde akşam yemeği için Beyrut’a döneceğiz

3. Gün: Bugün tam gün köy ziyaretlerimiz olacak. Bunlardan bir tanesi biraz turistik ama fotoğraf çekebileceğimiz bir köy. Bir diğeri ise küçük göllerden oluşan ve bu gölleri yukarıdan çekebileceğimiz bir manzaraya sahip oldukça güzel bir köy. Tüm gün köylerde dolaşıp yine akşam Beyrut’a döneceğiz.

4. Gün: Bugün Filistin mülteci kampını ziyaret edeceğiz. Ancak kampa giriş için izin isteyeceğiz. Girmemize kampdaki yetkililer karar veriyorlar. Onay aldığımız takdirde gireceğiz. Bugün bir de Baalbek Antik Kenti’ni ziyaret edeceğiz. Gün bitiminde havalimanına transfer olacağız.

Lübnan herkesi çok etkileyecek bir ülke olacak. Yoğun Arap etkisi beklentisi ile gideceksiniz ancak çok farklı şeyler göreceksiniz.

Gezi Tarihi: 5 Ekim 2019 – 8 Ekim 2019

Gezi Fiyatı: 750 usd (iki kişilik odada tek kişi fiyatı) Tek kişi farkı 120 usd

Fiyata Dahil Olanlar:

  • Lübnan içindeki tüm transferler
  • Akşam yemekleri
  • Otelde oda kahvaltı konaklama
  • İngilizce ve Türkçe rehberlik hizmeti
  • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

  • İstanbul-Beyrut-İstanbul gidiş dönüş uçak bileti.
  • Gezide belirtilmeyen yemekler
  • Şoför ve rehbere verilecek bahşişler

NOT: Geziye katılmak isterseniz info@azgezmis.com‘a mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bize 0216 489 93 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Birlikte konaklamak istediğiniz bir oda arkadaşınız varsa bunu mutlaka belirtiniz.Gezimiz en az 10 kişi ile yapılacaktır.

Gezimiz, ortağı olduğumuz Türsab A Grubu 4393 Belge Nolu Turhande Turizm Seyahat Firması ile düzenlenmektedir.

Fotoğraflar:

Azgezmiş Lübnan Fotoğraf Gezisi

Fotoğraf gezileri düzenlemeye başladığımızda gittiğimiz ilk bir kaç ülkeden biridir Lübnan. İki dinin mensuplarının bir arada…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.