Azgezmiş Kudüs Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 17 Eylül 2021 - 21 Eylül 2021

Hakkında çok konuşulan, son derece dikkat çekici bir bölge, aynı zamanda dinler merkezi bu topraklara yine gidiyoruz. Beş gün boyunca yine çok etkileyici fotoğraflar çekeceğiz.

Kudüs Fotoğraf Gezisi Programı

1.Gün : Tel Aviv iniş, Hayfa ziyaretimiz olacak, oradan akşam yemeği için Kudüs’e gideceğiz. Oradan El Halil bölgesine geçeceğiz. Buradaki müslümanların yaşantıları görme fırsatımız olacak.

2.Gün: Bugün eski şehri gezmeye başlayacağız. Ağlama duvarı ziyaret edeceğimiz yerler arasında. Burada zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Özel bir zamanda orada olacağımız için çok farklı kıyafetlerle ağlama duvarına gelenleri fotoğraflayacağız. Eski şehrin içinde kaybolacağız. Akşam üzeri Zeytin Dağına çıkıp bir benzeri Almanya Berlin’de olan mezarlığı ve şehri fotoğraflayıp otele geri dönüp akşam yemeği yiyeceğiz.

3. Gün: Kudüs eski şehir ziyareti, Mescidi Aksa ve çevresi (Dome of the rock) Kutsal Kabir Kilisesi (The Church Of Holy Sepulcher), Etiyopya kilisesi ziyaret edilecek. Bugün gerçekten çok etkileyici olacak. Hz. İsa’nın hac yolunu onun yürüdüğü gibi, elinde büyük bir hac ile yürümek isteyenleri görüp fotoğraflayacağız. Mescidi Aksa bölümünde Hz. Muhammed’in göğe yükseldiği yeri, atını bağladığı sembolik yeri göreceğiz. Kudüs’de gördüğümüz her şey fotoğrafik anlamda çok etkileyici.

4. Gün: Bugün İsa’nın kutsandığı sulara Batı Şeria bölgesine gideceğiz. Burada bir çok insan toplu kutsanma törenlerine geliyor. Onları fotoğraflayacağız. İsa’nın doğduğu Beytüllahim’i göreceğiz. Daha sonra mitolojide Sodom ve Gomora olarak geçen küle dönen kavimlerin küllerinin gölün dibinde olduğuna inanılan Ölü Denize gireceğiz. Sonrasında Kudüs’e döneceğiz.

5.Gün: Kudüs eski şehir ve Mahane Yehuda pazarını ziyaret edeceğiz. Öğleden sonra Tel-Aviv’e gideceğiz yeni şehri şöyle bir görüp oradan havalimanına transfer olacağız.

Bu topraklar ve burada gördüğünüz her şey sizi çok etkileyecek. Burada öğreneceğimiz çok fazla hikaye var.

Gezi tarihi: 17 Eylül 2021 – 21 Eylül 2021

Gezi fiyatı: 1290 USD (İki kişilik odalarda konaklama) – Tek kişi farkı 290 USD

Fiyata Dahil Olanlar:

  • Sabah kahvaltıları
  • Akşam yemekleri
  • Tüm ulaşımlar
  • Türkçe rehberlik
  • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

  • Istanbul – Tel Aviv gidiş dönüş uçak bileti
  • Vize Ücreti (20 USD)
  • Kişisel harcamalarınız
  • Rehber ve araç bahşişleri
  • Yemeklerde alınan içecekler

Gezimiz, ortağı olduğumuz Türsab A Grubu 4393 Belge Nolu Turhande Turizm Seyahat Firması ile düzenlenmektedir.

Not: Geziye katılmak ve sorularınız için info@azgezmis.com adresine mesaj gönderebilirsiniz. Gezimiz en az 10 kişi ile yapılacaktır.

Kudüs Fotoğrafları

Azgezmiş Kudüs Fotoğraf Gezisi

Hakkında çok konuşulan, son derece dikkat çekici bir bölge, aynı zamanda dinler merkezi bu topraklara yine…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.