Azgezmiş Gürcistan Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 11 Ağustos 2019 – 17 Ağustos 2019

Sadece vizesiz değil, dilerseniz pasaportsuz, TC Kimliğinizle gidip, gezip gelebileceğiniz bir gezi. Bizim pek alışık olmadığımız türden, al valizini çık gel yani. Gezimiz 7 gün boyunca Gürcistan’ın en fotoğrafik bölgelerini görüp fotoğraflıyor olacağız. Bazen sarp yerlerde aracımızı bırakıp 4×4 arazi araçlarıyla dağlara tırmanacağız.

Not: Gezimiz en az 10 kişi ile yapılacaktır. Geziye katılmaya karar verdiğinizde info@azgezmis.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Gürcistan Fotoğraf Gezisi Programı

1. Gün: 11 Ağustos – İstanbul’dan, Tiflis’e uçup şehrin eski yerleşim yerlerini fotoğraflamaya başlayacağız. Konaklama ve akşam yemeği Tiflis’te.

2. Gün: 12 Ağustos – Kahvaltımızın ardından bugün Kutaisi’ye gideceğiz. Gelati ve Bagrati Manastırlarını ziyaret edip, rahipleri fotoğraflayacağız (izin verdikleri ölçüde)  ve şehir içinde fotoğraf çekimlerimiz olacak. Konaklama ve akşam yemeği Kutaisi’de olacak.

3.Gün: 13 Ağustos – Kahvaltımızın ardından Mestia’ya doğru yola çıkacağız. Neredeyse her evin kenarında yer alan uzun taş kuleleri ile burası bir masal diyarı gibi gözüküyor. Sabahları insanlar bu kulelerin içinden, kenarından çıkıp hayvanlarını otlağa götürüyorlar. Konaklama ve akşam yemeği Mestia’da olacak.

4 Gün: 14 Ağustos – Kahvaltımızın ardından küçük bir araçla Mestia’dan biraz ileriye Usghuli’ye devam edeceğiz. Burası Mestia’nın devamı ancak daha az el değmişi diyebileceğimiz bir yer. Burada da aynı mimari tarzda kuleleri göreceğiz. Konaklama ve akşam yemeği Mestia’da.

5 Gün: 15 Ağustos – Kahvaltımızın ardından Tiflis’e geleceğiz. İlk günden yetiştiremediğimiz mekanları fotoğraflamaya devam edeceğiz. Konaklama ve akşam yemeği Tiflis’de olacak.

6 Gün: 16 Ağustos – Kahvaltımızın ardından Kazbegi’ne doğru yola çıkacağız. Burada bulutlara yakın bir manastır ziyaretimiz olacak. Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir yerde bir kaç saat geçireceğiz. Ayrıca Gürcistan’ın meşhur kayak merkezlerinden biri yolumuzun üzerinde olacak. Ulaşma saatimize göre manastırı ziyaret edeceğiz. Geç kalırsak ziyaretimizi sabaha bırakacağız. Konaklama ve akşam yemeği Kazbegi’de olacak.

7 Gün: 17 Ağustos – Kahvaltımızın ardından Signahi’ye doğru yola çıkacağız. Burada fotoğraf çekmeye devam edeceğiz. Buradan Tiflis havalimanına transfer olacağız ve dönüşe geçeceğiz.

Gezi Tarihi: 11 Ağustos 2019 – 17 Ağustos 2019 (7 gün)

Fiyat: 690 USD (iki kişilik odalarda kişi başı fiyatı) Tek kişi farkı: 170 USD

Fiyata dahil olanlar:

 • 6 gece konaklama 3*** otellerde
 • 6 sabah kahvaltısı otellerde (açık büfe)
 • 6 akşam yemeği
 • 7 tam gün türkçe profesyonel rehberlik hizmeti
 • Gezi boyunca tüm transferler
 • Uşguli özel araçlarla transfer
 • Kazbeg dağı özel araçlarla transfer
 • Seyahat sigortası
 • Her gün, herkese 1 şişe su

Fiyata Dahil Olmayanlar :

 • Tiflis uçak bileti (katılımcılara bilet bilgisi verilecektir)
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Belirtilenler dışındaki tüm yemekler ve yemeklerde alınacak içecekler.
 • Müze ve ören yerleri girişleri

Not: Gezimiz en az 10 kişi ile yapılacaktır. Geziye katılmaya karar verdiğinizde info@azgezmis.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bu gezimizin fotoğraf danışmanlığını Vedat Şentürk yapacaktır.

Gezimiz ortağı olduğumuz Türsab A Grubu 4393 Belge Nolu Turhande Turizm Seyahat Firması ile düzenlenmektedir.

Gürcistan Fotoğrafları:

Azgezmiş Gürcistan Fotoğraf Gezisi

Sadece vizesiz değil, dilerseniz pasaportsuz, TC Kimliğinizle gidip, gezip gelebileceğiniz bir gezi. Bizim pek alışık olmadığımız…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.