Azgezmiş Giresun Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 28 Haziran 2019 - 2 Temmuz 2019

Giresun gezimiz küçük bir grupla yapılacak olan bir fotoğraf gezisidir.

Giresun Yaylaları çok sayıda insanın yaşadığı ve bol yeşillikli, keyifli mi keyifli bir bölge. Muhteşem düzlüklerde, çam ormanlarının içinde yürüyeceğiz, çok özel ve hala doğal kalan gölleri, şelaleleri göreceğiz. Giresun Yaylaları’na doyamayacaksınız. Müthiş lezzetli ev yemekleri yiyeceğiz.

28 Haziran – günü Giresun havalimanından rehberimiz ve aracımız bizi karşılayarak yaylara götürecek. İlk gün biraz yakın yerlerde gezeceğiz. Gün boyu yeşil bir plato içinde hayvanlar ve yaşayanlarla birlikte olacağız. Bugün bir de ancak filmlerde göreceğini hayal gibi diyeceğiz bir göle gidip fotoğraf çekeceğiz. Akşam yemeğimiz ve konaklamamız pansiyonumuzda olacak.

29 Haziran – günü çok özel bir yaylaya gideceğiz. Uzun bir yolumuz var. Ancak bu yaylanın orta yerinde bir göl ve etrafındaki ahşap evleri görünce yorgunluğumuz bitecek. Buraya giderken Çin Seddinden sonra dünyada 3. uzunluklukta yapılmış olan bir duvar göreceğiz. Hikayesini rehberimiz anlatacak. Gün sonunda yine pansiyonumuza dönüp nefis ev yemeklerinin tadına varacağız.

30 Haziran – bugün şarkılara konu olmuş Sis Dağına gideceğiz. Yol manzaraları ve yoluzun üzerindeki köyleri fotoğraflayarak Sis Dağı’na ulaşacağız. Büyüleci görüntüsü bizi çok etkileyecek. Günü bitirip yine pansiyonumuza lezzetli yemeklerimize döneceğiz.

1 Temmuz – bugün insanların bolca olduğu yaylalara gidip yaylacıların evlerini görüp hatta çoğunuz çay daveti alıp evlere konuk olacağız. Bugünümüz bu yaylalar içinde kah güneşte kah aniden bastıran sisin içinde fotoğraf çekerek geçecek. Akşam olduğunda yine pansiyonumuza döneceğiz.

2 Temmuz – bugün son günümüz ancak dolu dolu geçecek. Giresun’da Oba olarak adlandırılan yerleşim bölgelerini gezeceğiz. Yine bolca ahşap ev ve insan göreceğiz. Akşam üzeri havalimanına doğru hareket ederek bu çok keyifli gezimizi sonlandıracağız.

Giresun tahminlerinizin ötesinde seveceğiniz güzellikle insanlara ve doğaya sahip. Bazı çeşmelerinden doğla maden suyu akan köylerini görünce şaşıracaksınız.

Gezi Tarihi: 28 Haziran – 2 Temmuz 2019

Gezi Fiyatı: 1690 TL (uçak bileti bu fiyata dahil değildir)

Not: Karadeniz’de yaylalarda çok büyük oteller bulunmamakta. Konaklama yapacağımız pansiyonda iki kişilik odalar olduğu gibi 3 ve 4 kişilik odalar da mevcut. Eşli gelenlere 2 kişilik odaları veriyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar:

  • Türsab kokartlı rehberimizden rehberlik hizmeti
  • Araçla Giresun havalimanı transferi ve çevre gezileri
  • Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dahil konaklama
  • Zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

  • Istanbul veya geleceğiniz şehirden gidiş dönüş uçak veya otobüs biletleri
  • Öğle yemekleri
  • Şahsi harcamalar

Gezimiz ortağı olduğumuz Türsab A Grubu 4393 Belge Nolu Turhande Turizm Seyahat Firması ile düzenlenmektedir.

Fotoğraflar:

Azgezmiş Giresun Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Giresun gezimiz küçük bir grupla yapılacak olan bir fotoğraf gezisidir. Giresun Yaylaları çok sayıda insanın yaşadığı…

azgezmis.com

Yorumlar

  • 2 kişiolarak katılıyoruz.

    • Tamam Sevinçay Hanım, teşekkürler

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.