Azgezmiş Giresun Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Azgezmiş Giresun Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 24 Haziran 2017 - 30 Haziran 2017

Geçen sene bizi adeta büyüleyen, çok fotoğrafik olan Giresun yaylalarına bu sene yine gideceğiz. Gezimiz Ramazan Bayramını kapsayacak ve maksimum 12 kişi ile sınırlı olacak, bu nedenle erken hareket etmenizde uçak bileti fiyatları açısından da faydalı olacaktır.

(Fotoğraf Gezi Planlarımızda yayla isimleri özellikle verilmemektedir, kesin katılacak kişilere gezi başladığında tüm isimler ve program verilecektir.)

giiresun-yaylalari-azgezmis0

1. GÜN: Ordu – Giresun Havalimanından aracımız bizi gelip alacak ve hemen yaylaya gideceğiz. İlk gün uçaktan inip yaylaya ulaşmamız öğleni bulacağı için yakın bir mekana gidip çekim yapacağız. Giresun’un güzelliklerini bizlere gösterdiği kadarı ile göreceğiz. Karadeniz bu, bazen sis olur bazen yağmur olur; ama her koşulda bizim için fotoğraf var merak etmeyin. Akşam yemeği ve konaklama Süllü’de olacak.

2. GÜN: Bu sabah dinlenmiş olarak kalkıp çok güzel bir köy kahvaltısının ardından ilk önce yakında çok güzel bir yaylaya gideceğiz. Bu yaylada araba ile yol almak biraz zor, ancak yeşil bir halının üzerinde yürüyor gibi olacağız ve etrafımızda bir sürü koyun, keçi, inekle doğaya karışacağız. Günün bir kısmını burada geçirdikten sonra ikinci bir yaylaya gideceğiz ki o da bu yaylanın devamı gibi olacak ancak farklı manzaralar göreceğiz. Konaklama ve akşam yemeği Süllü’de olacak.

3. GÜN: Bu sabah müthiş bir manzaraya gideceğiz. Gideceğimiz yaylada çok estetik küçük bir göl var evler gölün hemen üst kısmında tam bir tablo gibi dizili duruyorlar. Bu yaylaya gitmemiz ve orada geçireceğimiz zamanı da hesaba katarsak bugün tüm günü bu yaylada geçireceğiz. Konaklama ve akşam yemeği Süllü’de olacak.

giiresun-yaylalari-azgezmis1

4. GÜN: Bu sabah kahvaltıdan sonra mis gibi kokan ormanın içine girip biraz yürüyeceğiz. Ormanda fotoğraflar çekeceğiz. Hele bir de sis olursa fotoğraflarda orman büyülü bir hale dönüşecek. Sonrasında zamanımıza göre gideceğimiz 2 veya 3 yaylamız daha olacak. Bu yaylaların hepsinde yaşayan bir hayli insan var ve oldukça sıcak kanlılar fotoğraflarını çekmeniz oldukça kolay.

5. GÜN: Bugün yolumuz biraz uzun bir buzul gölü ziyaretimiz olacak. Araçla gölün yakınına kadar gidebileceğiz. Elbette hava bize izin verirse. Bu gideceğimiz yolların büyük çoğunluğu asfalt değil, toprak yollar. Bugün bütün günümüz buzul gölüne gidip gelmekle geçecek. Konaklama ve akşam yemeği Süllü’de olacak.

giiresun-yaylalari-azgezmis3

6. GÜN: Bu sabah komşu ilimiz Trabzon sınırlarına kadar giderek Sis Dağının eşsiz manzarasına tanıklık edeceğiz. Günümüz yine yolda ve gideceğimiz mekanlarda fotoğraf çekerek geçecek, akşam konaklama tekrar Süllü Dağ Evi’nde olacak.

giiresun-yaylalari-azgezmis2

7. GÜN: Bu sabah geldi ayrılık vakti. Aklınız burada kalacak; ama durun hemen gitmiyoruz akşama kadar vaktimiz var bir yayla daha görürüz gitmeden. Sonrasında Giresun Havalimanına gidip istemeyerek tüm yeşilleri ardımızda bırakıp şehirdeki beton evlerimize geri döneceğiz. Kendinizi şehirde kötü hissettiğiniz bir anda bu yaylaları düşünün, inanın çok iyi geliyor. Ya hiç görmeseydiniz; çok şanlısınız ki böyle bir güzelliği gördünüz.

Gezi Tarihi: 24 Haziran – 30 Haziran 2017

Gezi Fiyatı:  1650 TL (Kişi başı fiyatıdır. Bazı odalar 3 veya 4 kişilik olabilir.)

Fiyata Dahil Olanlar:

 • Tüm konaklamalar
 • İlk sabah hariç, sabah kahvaltıları ve son akşam yemeği hariç, akşam yemekleri
 • Araçla Giresun havalimanından alınma ve aynı noktaya bırakılma, gezi bitimine kadar tüm ara transferler
 • Seyahat Sigortası
 • Yüksek araçlarla Karagöl’e çıkı ve dönüş

Fiyata Dahil Olmayanlar:

 • Uçak bileti
 • Belirtilen dışındaki tüm yemekler
 • Yemeklerde alınacak her türlü içecekler

Gezimize katılmak isteyenler info@azgezmis.com adresinden bize ulaşabilirler.

Gezimiz Türsab A Grubu, 8718 belge nolu seyahat firması ile düzenlenmektedir.

Azgezmiş Giresun Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Geçen sene bizi adeta büyüleyen, çok fotoğrafik olan Giresun yaylalarına bu sene yine gideceğiz. Gezimiz Ramazan…

azgezmis.com

Yorumlar

 • Giresun yaylaları ilgimizi çekiyor.Katılmayı isteriz…Selamlar.

  • Merhaba Nilgün Hanım,
   sizi Giresun gezisine ekliyoruz.

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.

125x125125x125