Azgezmiş Giresun Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 11 Temmuz 2020 - 15 Temmuz 2020

Giresun fotoğraf gezimizde Karadenizin en güzel yaylalarında bol bol insan fotoğrafı çekme fırsatı bulacaksınız. Gezimiz 11 Temmuz ile 15 Temmuz 2020 tarihlerinde yapılacak. Gezinin bir kısmı hafta sonu tatiline bir günü de resmi tatile denk geldiği için çalışanların 2 gün izin alması yeterli olacak. Senelerdir gittiğimiz Giresun Yaylaları’nın yeterince tanınmadığını düşünüyoruz. Bugüne kadar bizimle gelen herkes beklentilerinin çok üzerinde yerler gördüğünü söyleyerek geri döndü. Aşağıda çok kısa gezi planını ve örnek bazı fotoğrafları göreceksiniz.

1. Gün: Ordu – Giresun Havalimanı’nda buluşarak kalacağımız Yaylaya doğru gideceğiz. Bugün öğlen gibi ulaşacağımızdan yakın yerlere gideceğiz. Mavi göl, Kuzalan Şelalesi bugünün hafif programı. Akşam olduğunda müthiş yemekler ve yeşile doyacağımız bir manzara önünde keyifli bir akşam bizi bekliyor olacak.

2. Gün: Bugün keyifli bir kahvaltı sonrası Karagöl civarındaki yaylaları ziyaret edip günü bu yaylalarda sonlandıracağız. Yeşilin içindeki ağaç evlerin arasında dolaşacağız, çayırda koşturan atlar, bisiklete binen çocuklar, hayvanları ile otlağa giden çobanlar karelerimizde olacak. Yaylada bir eve çaya, kahveye davet edilebiliriz. O sırada hem sohbet, hem fotoğraf çekimi keyifli oluyor. Akşam olduğunda yine güzel bir manzara eşliğinde akşam yemeğimizi yiyeceğiz.

3. Gün: Kahvaltı sonrasında bugün biraz uzun yolumuz olacak. Yaklaşık 2 saat sürecek bir yol sonrasında Gölyanı Yaylası’na ulaşacağız. Yaylanın tam ortasında bir göl etrafında ahşap evler ve her tarafın yeşillikle kaplı olduğu bir cennet köşe düşünün. Yol boyunca fotoğraf çekeceğimiz güzel yerlerden geçeceğiz elbet fotoğraf molalarımız olacak. Türkiye’de yapılan ve Çin seddini andıran oldukça uzun bir duvar ve hikayesini öğreneceğiz. Hatta bu yolun tam orta yerinde bir de kocaman demir kapıdan geçeceğiz. Bu güzel yerlerde günü sonlandırıp yine akşam yemeği için konaklama yerimize döneceğiz.

4. Gün: Kahvaltı sonrasında bugün en kalabalık yaylalara düşecek yolumuz Kümbet ve Bektaş. Çirkin bir yapılaşma var buralarda ne yazık ki. Ancak sokaklarında kahvelerinde güzel fotoğraflar çekip soluklanıp bir şeyler yiyebileceğimiz yerler buralar. Keyifli bir gün geçirip iyi fotoğraflar çekeceğiz bu yaylarda. Akşam yine yemeğimizi hep birlikte aynı yerde yiyeceğiz.

5. Gün: Kahvaltımızın ardından bugün Uzunalan denilen en güzel fotoğrafları çekip en güzel manzaraları göreceğimiz bölgeye gideceğiz. Çok geç kalmadan akşam üzeri havalimanına doğru yola çıkacağız. Giresun yaylarını emin olun çok seveceksiniz, çok keyif alacaksınız ve çok güzel fotoğraflar çekeceğiz.

Gezi Tarihi: 11-15 Temmuz 2020 (15 Temmuz resmi tatildir)

Gezi Fiyatı: 1450 TL

Fiyata Dahil Olanlar:

  • Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dahil konaklama
  • Giresun havalimanından başlayarak araçla tüm ulaşımlar
  • Fotoğraf danışmanlığı
  • Türsab zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

  • Giresun’a geleceğiniz ilden uçak veya otobüs bileti
  • Öğle yemekleri
  • Bahşişler
  • Özel çekimler için istenebilecek ödemeler
  • Kişisel harcamalarınız

NOT: Gezimiz en az 10 kişilik bir grupla yapılacaktır. Gezide tur liderimiz Vedat Şentürk veya Hakkı Ceylan olacaktır. Katılım ve detaylı bilgi için info@azgezmis.com adresine email gönderebilirsiniz. Tel: 0216 449 00 39

Gezimiz ortağı olduğumuz Türsab A Grubu 4393 Belge Nolu, Turhande Turizm Seyahat Firması ile Düzenlenmektedir.

 

Azgezmiş Giresun Fotoğraf Gezisi

Giresun fotoğraf gezimizde Karadenizin en güzel yaylalarında bol bol insan fotoğrafı çekme fırsatı bulacaksınız. Gezimiz 11…

azgezmis.com

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.