Azgezmiş Aydın, Karacasu Çömlekçiler ve Deve Güreşleri Fotoğraf Gezisi

Gezi Tarihi: 30 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018

Bu sefer sizleri Ege’de yaşatılmaya çalışılan geleneksel deve güreşlerine ve çok daha fazlasına götürüyoruz. Aracımız 30 Kasım gecesi İstanbul’dan yola çıkacak ve 2 Aralık, Pazar gecesi İstanbul’a dönecek. Gezimiz her zaman olduğu gibi az sayıda kişiyle yapılacak özel bir gezidir.

Fotoğrafa doyacağınız bu gezimizin programı özetle aşağıdaki gibi olacak

1. Gün:  Güneş yavaş yavaş yükselirken bizler de Çilek tarlalarında fotoğraf çekmeye başlayacağız. Kış güneşinin grafiklerle buluştuğu anlar hepimizin hoşuna gidecek. Tarlalardaki çekimlerimizi bitirdikten sonra çömlek atölyeleriyle meşhur olan Aydın’ ın Karacasu ilçesine geçiyoruz. Toprak, su ve maharetli ellerin bir araya geldiği zaman nelerin olabildiğine fotoğraf makinelerimizle şahitlik edeceğiz. Kokartlı rehberimiz bize biraz çevreyi anlatacak ve bizi fotoğraf için başka renkli mekanlara götürecek. Burada çekimlerimizi bitirdikten sonra akşam yemeği ve konaklama için Aydın merkeze gideceğiz.

2. Gün: Sabah erkenden kahvaltımızı alıp Koçarlı’daki deve güreşi alanına gidiyoruz. Güreş öncesi süslenen develeri fotoğraflamaya doyamayacaksınız. Çeşitli enstrumanlardan yükselen ezgilere eşlik edecek bu keyifli etkinliğin bir parçası olmaktan hepimize iyi gelecek. Çekimlerimizi bitirdikten sonra saat 15:00 civarında İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz.

Not: Geziye katılmak isterseniz info@azgezmis.com‘a mesaj göndermeniz gerekmektedir. Birlikte konaklamak istediğiniz bir oda arkadaşınız varsa bunu mutlaka belirtiniz.

Gezi Tarihi: 30 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018

Gezi Fiyatı:  550 TL (iki kişilik odalarda tek kişinin ödeyeceği fiyattır) – Tek kişi fiyat farkı: 150 TL

Fiyata Dahil Olanlar:

 • Seyahat boyunca gerçekleşecek tüm ulaşımlar
 • 1 Gece konaklama
 • 1 akşam yemeği ve 1 sabah kahvaltısı
 • Türsab Kokartlı Fotoğrafçı Rehberden Rehberlik Hizmeti
 • Fotoğraf danışmanlığı (Gezinin fotoğraf danışmanı ve gezi sorumlusu Vedat Şentürk olacaktır)
 • Seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

 • Öğlen yemekleri
 • Kişisel harcamalar
 • Deve güreşlerine giriş ücreti

Gezimiz, ortağı olduğumuz Türsab A Grubu 4393 Belge Nolu Turhande Turizm Seyahat Firması ile düzenlenmektedir.

Azgezmiş Aydın, Karacasu Çömlekçiler ve Deve Güreşleri Fotoğraf Gezisi

Bu sefer sizleri Ege’de yaşatılmaya çalışılan geleneksel deve güreşlerine ve çok daha fazlasına götürüyoruz. Aracımız 30…

azgezmis.com

Yorumlar

 • Sizi listeye ekledik, görüşmek üzere..

 • Bu geziye katılmayı düşünüyorum. Mailimi ön kayıt olarak kabul edin. Kesin dönüşü 2 -3 gün içinde yapacağım. Sevgiler . FilizTülü

Yorumunuz?

Yeni yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve onaylayın.