MENUMENU
MENU

Kıyıköy

Kırklareli, Saray üzerinden Kıyıköy’e gitmek 3 saat kadar sürüyor, Istanbul’a yaklaşık 185 km. Ancak Kıyıköy’e gelirken yol üzerinde uğranacak yerler var. Önce Vize geliyor, burada görülecek minik bir antik tiyatro var ama etrafı tel örgülerle çevrilmiş olduğu için pek te çekici değil. Tiyatronun biraz üst kısmında Gazi Süleyman Paşa Camii var. Veya diğer ismi ile Küçük Ayasofya Kilisesi. Yapının tarihi V. – VI. yüzyıla dayanıyor,
Kıyıköy - azgezmis.com
bazilika planlı inşa edilmiş olan yapı 2006 yılına kadar kaderine terk edilmiş ancak bu tarihte onarıldıktan sonra camii olarak kullanılmaya başlanmış. Eğer gittiğinizde kimse yoksa anahtar paspasın altında, haberiniz olsun. Fakat yine de izin almak için kapının üzerinde telefonu yazan imam Ahmet Beyi aramak daha yerinde bir davranış olur. Işıklar da içeri girince kapının sol tarafından yakılıyor. Birkaç kare fotoğraf çekilebilecek hoş bir mekan.

Kıyıköy - azgezmis.com
Vize’den kısa bir turla ayrılıp Balkaya köyüne geçiyoruz burada görülecek büyük mağaralar var. Bunlardan bir tanesi Yenesu mağarası, Trakya’nın 3. büyük mağarası, 1620 m uzunluğunda. Mağaranın içerisinde birkaç adet göl mevcut, içerisindeki sarkıt ve dikitlerle çok güzel fotoğraflarını gördüğümüz bu mağara kış nedeni ile pek ulaşılır değil çünkü aracınızı park ettikten sonra uzunca bir süre yürümeniz gerekiyor. O yollarda sarp olduğu için kışın bir hayli çamurlu. Bir diğer mağara Domuzdere Mağarası, bu mağarada 300 m, içerisinde sarkıtlar,dikitler ve sütunlar var. Ayrıca içerisinde büyük geniş alanlar mevcut. Diğer iki mağara Kurudere ve Direkli mağaraları. Köy kahvehanesine gittiğinizde nasıl gidilirin tarifini çok kolay elde edebilirsiniz.

Balkaya köyünden devam ederek Kıyıköy’e ulaşabilirsiniz. Antik kale kapısından geçerek Kıyıköy’e giriliyor. Yolun sonuna kadar devam ettiğinizde uçsuz denize ulaşıyorsunuz. Tepeden Köşk Lokantası’nın yanından limana araba yolu ile iniş var. Limanın üzerindeki küçük tahta iskelerinin üzerini adeta martılar istila etmiş. Önde martılar, arkalarında balıkçı tekneleri ve bulutlar güzel bir fotoğraf karesi oluşturuyor. Liman dönüşü bu şirin balıkçı kasabasında balık yemeden olmaz diyor, insan ve en güzel manzaralı yer olan Köşk Lokanta’sına oturuyor. Burası limana tepedeki ağaçların arasından bakan ortada büyük bir soba ve hemen yanı başındada büyük bir şöminenin yandığı ahşapdan yapılmış şirin 9-10 masalı bir mekan. İşletmecileri, baba,oğul oldukça güler yüzlüler. Uygun fiyatlı balıklarınızı yedikten sonra Türk Kahvesi ile birlikte eritilmiş nefis helva servis ediliyor.

Kıyıköy - azgezmis.com
Kıyıköy kale kapısından çıkıp sağa doğru dönerseniz plaj tabelasını göreceksiniz. Buraya mutlaka gidin. Deniz ile bir derenin yanyana nasıl güzel estetik fotoğraflar verdiğini göreceksiniz. Derenin üzerinde küçük ahşap bir köprü var ve bu köprünün bittiği yerde minik bir kafeterya. Dere kenarının bir tarafı yeşilliklerle kaplı, diğer tarafı ise deniz kumu. Film karelerindeki huzur dolu mekanlardan biri karşınızda duruyor gibi. Plaja yakın olarak görebileceğiniz bir başka yerde Ayanikola Manastırı. Manastır Pabuçdere yolu üzerinde, Kıyıköy’e 700 metre mesafede. Bizans dönemine ait yapı, kayalara oyularak yapılmış güzel bir örnek ama malesef günümüzde çok fazla tahribata uğramış. Birkaç kattan oluşan yapıda kayalar arasına oyulmuş küçük hücreler var. Güzel bir ışıkta burada iyi fotoğraflar çekilebilir.

Kıyıköy - azgezmis.com
Kıyıköy çıkışında yaz ayları dışında uğranacak başka bir mekan Kastro plajı. Burası yaklaşık 300 hektarlık Karaçam ormanının denize açıldığı, hani o hep söylenen mavi ile yeşilin buluştuğu ender güzel yerlerden biridir. Kışın hüzünlü görüntüsü, sessizliği ve ıssızlığı bir başka güzel oluyor. Yazın gitmenizi tavsiye etmem çünkü kamyon kasalarının içine doluşan insanlar buraya piknik yapıp,denize girmeye geliyorlar. Üstelik dahada korkunç olanı bu kamyonların ardının arkasının kesilmeyip sahile adım adım inmeniz. İnanın orada olmak istemezsiniz en iyisi sonbahar veya ilkbaharda gidip yaz gelmeden vakitlice oradan ayrılmak.

rss

Bu yazıyı beğendiyseniz ve diğer yazılarımızdan haberdar olmak isterseniz RSS ya da Twitter hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz. Facebook Sayfamızı beğenebilir ya da Azgezmiş Facebook Grubumuza katılabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için iletişim Sayfamızıkullanabilirsiniz.

Yorumlar

Toplam 190 adet yorum yapılmış.
Cevaplarda işinize yarayacak bilgiler bulabilirsiniz.

 • gülcan hanım kıyıköyde satılık evlerde var arsa alıp kendinizde ev yapabilirsiniz sadece kıyıköyün kale kapısından girince ev yapılmıyor ev alsanızda tadilata izin verilmiyor sit alanı olduğu için ama sit alanı olmayan yerlerde ev yapabilirsiniz arsa alıp..

 • İyi günler, bir sorum olacak;
  Ben kıyıköyü çok beğendim de, oraya ev yapabiliyormuyuz arsa satılıyor mu? Yada satılık evler var mı? Merkezine gitmedim ancak öğrenciyken orman içinden yürüyerek sahiline inmiştik büyülenmiştim. O zaman kafama koydum ya arsa alıp ev yapmalıyım , yada yerleşim yeri varsa ve neredeyse ev almalıyım. Bilgisi olan var mı???

 • kıyıköy doğası ve deniziyle çok üzel bir yerde kıyıköyün içindeki lokanta ve restaurantlarda boğazın dibinde yemek yediğinizi hissettiriyor fiyatlar uçuk tek sorun bu kıyıköyde 150-200 liradan aşağı masadan kalkamıyorsunuz buna hala bi çözüm bulunamadı

 • Kıyı köyde nerede kalabiliriz acaba yardımcı olabilir misiniz ?

  • Murat Bey,
   konaklama konusunda size malesef yardımcı olamayacağım. Ancak bu mevsimde çok kalabalık olacağını bilmenizi isterim. Gidenlerden genelde şikayet mesajları geliyor sayfada gördüğünüz gibi. Deniz tatili yapacaksanız bazı kişiler için bir çok hizmet beklenenin altında bunu bilmenizi isterim. Daha çok halk evlerinde pansiyonculuk yapıyor. Ancak doğa olarak oldukça güzel bir yer.

 • kıyı koyde kamp yeri dışında istedigimizbir yede çadır kurmak mumkunmu tek gecelik

 • Bayram tatilimi geçirecek İstanbula yakın doğa ile içiçe denize de girebileceğimiz bir yer ararken Kıyıköyün uygun olacağına karar verdim.Telefonla konuştuğumuz Genç pansiyon yerimiz var dedi ama sabah oraya gittiğimizde aslında yer olmadığını belki akşama bir adasının boşalma ihtimali olduğunu söyledi.Kıyıköy meydanına girdiğinizde yolun sağında ve solunda kahvehaneler var ve sanki bütün halk orada oturmuş gelen gideni izliyor gibiydi.Hal böyle olunca bu kadar meraklı bakış arasında pek gezinmek istemedik.Ve geldiğimiz gibi dönmeye karar verdik.Kıyıköy çıkışında son bir umut Palaz pansiyona uğradık.Cevriye teyze ve Hüseyin amca (namı diğer Palaz Hüseyin) bize kalacak bir yer ayarladılar.Palaz pansiyon kıyıköyün dışında bahçesi olan sakin bir yer.Kafa dinlemek için tafsiye edebilirim.Odaya yerleştikten sonra KARTAL kafede yemek yedik.Güzel bir manzarası var ama servis kötü bardaklar kirli ve çok pahalı.Manastır denilen yerde köpekler yaşıyor,her taraf çöp yığınları ve önünde bekleyen enterasan bir adam var.Liman deseniz aynı şekilde,her yer çöp yığını ve başıboş gezen köpekler, o kadar çok köpek var ki kelimelerle anlatamam ve köpeklerin hepsi uyuz ve açlıktan ölecek durumdalar.Selvez Plajının yolu çok kötü aracınız park edeceğiniz bir alan yok ve gittiğinize de değecek bir yer değil.
  Belediye plajda aynı şekilde.Arabanızı yol kenarına park ediyorsunuz ama 5 tl park ücreti ödeyip 15 dk yol yürüyüp kumsala ulaşıyorsunuz.Aynı çöp yığınları burada da sizi karşılıyor.
  Ben okuduğum birçok olumsuz yoruma rağmen oraya gittim ve şunu anladım ki yazılanlar çok hafif kalmış.Tek kelime ile rezalet, pahalı,pis,köhne ve deniz çok dalgalı.
  Kısacası ben gittim paramla rezil oldum siz SAKIN GİTMEYİN.

 • Bu hafta sonu kıyıköyde idim.Evet doğal güzellliği ve mimarisi gerçekten çok güzel.Ben kalabalıktanda şikayet etmeyeceğim;çünki istanbula çok uzak olmaması ve istanbulun sıcağından bunalan insanların deniz,göl ve ormanı bir arada bulacağı ender yerlerden olması nedeni ile çok kalabalık olması normal.Fakat şunu söylemeliyimki bundan kimler sorumlu tutular bilemem ama,düzen,temizlik,park sorunu,yol vs vs hiç yok denilebilir kim kime dum duma kimin ne yapıtığı hiç belli değil.Yerel yönetimlerin buralara daha çok önem vermesi gerekli.Çünki bacasız sanayi dediğimiz turizm açısından bu tip yerlerin düzenlenmesi,yerli ve yabancı turizme açık olan böyle yerler öok önem arzetmektedir.En kısa zamanda daha iyi olacağını düşündüğüm kıyıköye;kıyıköyün insanları ve esnafına teşekkür ederim.

 • tam bır cenet ama ayayogı kılisesi bakımsızkalmış orda bırı mucadele verıyor ama yeterlı deyıl bızım nedense tarıhımıze para ayırmayı sevmıyoruz orasını yaşatmaklazım turızım baknlıği bu işe el atmalı ve cok super tarıhı olan yerlerı yaşatmalıyız gecmışı kaybeden geleceğinı bulamaz

 • Merhabalar

  Şuan Nasıldır Kıyıköy ailem ile gideceğim için denizin durmu nasıldır ve kalabileceğim ailece rahat edeceğimiz yer varmıdır

  • Ömer Bey,
   yaz aylarında gidilmesini pek tavsiye etmiyorum. Eğer çok kalabalıktan şikayetçi değilseniz gitmeyi deneyin ama gittiğinizde pek zevk alacağınızı düşünmüyorum açıkcası. Özellikle de hafta sonları iğne atsanız yere düşmeyecek şekilde bir kalabalık oluyor. Yine de tercih sizin. Oraya gidip doğada olmak için en güzel mevsim sonbahar ve ilkbahar.

 • peki ben kız arkadaşımla bi kaç günlüğüne konaklamak istersem nasıl bi hizmet görebilirim ve yatacak konaklıcak yerler varmı
  ücretler nasıldır ?

  • Seyithan Bey,
   ev pansiyonculuğu ve bir kaç da otel var. Hangisini tercih ederseniz. Ancak kız arkadaşınız ile ev pansiyonda kalmanız belki sıkıntı yaratır. Otel fiyatları en son bildiğim iki kişi 40 TL oda kahvaltı.

 • kıyıköy işte

 • mrb arkdşlar tanmuz ayında bende yıkı köy deydim gitmeden önce intternet özeri türkiyenin her yerine baktım en son kıyı köy karar verdim çünkü her zaman eğlence olmiyor bazen sevdiğin le baş başa huzurlu bi tetil geçirmek istersin bende öyle yaptım ve gittik inanırmısınz tahmin edebildiğimden daha güzel bi yer kısa bir süre kalmama rağmen huzurlu bi tatil geçrdik iyiki gitmişim nasip olursa seneye yine gidecem 15 gün kesin başkada kurtarmaz:)herşey günlünüzce olsun hoşçakalın

 • Merhaba zehra hanım size bi sorum olucak kıyı köy hakkında burası istanbul istanbul sınırları içerisindemi birde tatlı su geçiyormu buranın içerisinden ben programda izlemiştim onun için soruyorum acaba aynı yer mi diye.teşekkür ederim

  • Merhaba Ferhat bey,
   Kıyıköy Kırklareli’ne bağlı ancak içinden akan suyun tatlı su olup olmadığını bilemiyorum.

 • Merhaba Zehra ablacığım;27 Nisan dan beri sayfanıza katılamadım izleyemedim.Malum hayatımızı daha şimdiden endexleyen SBS sınavına yoğunlaşmam gerekiyordu ve ardından tatil derken yine başladı koşuşturma.ben yokken Doğan amca bana tarihi eserlere yapılan ödeneklerle alakalı bi soru sormuş.Hiç bi bilgim yok maddiyatla işim yok henüz ama güzel hatrı için herhangi bi bilgi elde edersem emin olsun buradan kendisini bilgilendircem bende.11 Haziranda Serkan bey hakkımda çok güzel dileklerde bulunmuş ben kendisini tanımıyorum ama buradan yine siizn aracılığınızla güzel düşünceleri ve dilekleri için çok tşk ederim.Gelelim Kıyıköy e mükemmel bi yazdı hala aranızda gelipte şikayetçi olanlar varsa nüfusun beş katına çıkan bi beldeden bundan fazlası beklenemediğini göz önünde bulundurmalarını rica ediyorum.

 • Kıyıköy tatilinden ;
  Saray ilçesinden bindiğimiz Kıyıköy Belediye otobüsünde köylülerin samimi sohbetlerini dinlerken yemyeşil yolun nasıl geçtiğini bile anlamadan kale kapılarını andıran bir kemerden geçerek Kıyıköy’e vardık. Ramazan olması nedeniyle Kıyıköy oldukça sakindi.Ama bu tenhalığa rağmen plajın çok temiz olmadığını ve hizmet sunulmadığını belirtmeliyim.Kıyıköy’deki bütün restoranlar deniz manzaralı olsada fiyatlar arasındaki tutarsızlık rahatsızlık vericiydi. Bu olumsuzlukları bir kenara bırakınca kafanızı dinleyebileceğiniz gürültü ve stres den uzak sakin bir doğa tatili geçiriyorsunuz.Her yer alabildiğine yeşil ve yanında mavisi de hediye.İki defa uzattığımız tatilimizden evimize dönerken bile tekrar gelmenin planlarını yapar halde bulduk kendimizi.
  Ejder Uğur beye ailem adına size çok teşekkür ediyorum çünkü tatilimizi son derece tertemiz, konforlu ve ilgili bir işletmede geçirmemize olanak sağladınız.Ejder Bey, Marina Konaklama için bana yukarıda yazdıklarınıza bir fazlasıyla katılmakla beraber tatilimizdeki memnuniyetin yarısından fazlası oraya ait olmuştur.

 • Sayın Zehra Hanım,
  Kıyıköylü bir işletmeci olarak belirtmeliyim ki, Kıyıköy’ün altın kuralını çok güzel izah etmişsiniz;”Sonbahar veya İlkbaharda gidilmeli”.
  İstanbul’a olan yakınlığı ve yakın çevresinin deniz imkanları nedeniyle tercih ettiği Kıyıköy , yaz sezonunda günü birlik ziyaretçileri ile 2.200 olan nüfusu yaz mevsiminde 10.000 i bularak Kıyıköy’de alınacak her hizmetin kalitesi de ister istemez düşecektir.Plajda havlunuzu koyacak yeri zor bulacak,derede ufak bir sandal turu yapmak isteseniz en az 2 saat sıra bekleyip üstüne en yüksek ücreti ödeyecek ve herhangi bir işletmede oturup bir şeyler yemek isteseniz kalabalıktan dolayı servis süreniz uzayacak ve buna benzer sebepler dolayısıyla Kıyıköy maceranız beklentilerinizi karşılayamayabilecektir.

  Üzülerek okuduğum Doğan Bey’in mesajları Marina Konaklama’nın sahibi olarak bana cevap hakkı doğurduğu için bilgilendiriyorum;
  Ejder Uğur Bey 18-22 Temmuz tarihleri arasında işletmemizde konaklamış bir misafirimizdir. Akabinde Çiğdem Çağan Hanımların kendileri de şu anda misafirimiz olarak iştiraklerini devam ettirmektedirler.

  Ayrıca en yakın zamanda Doğan Bey ve dostlarını kendi işletmemde misafir olarak ağırlamaktan zevk duyacağımı belirterek Kıyıköy’ün tanıtımını ve Kıyıköy’ü kendilerine tatil mekanı seçen doğa tutkunlarıyla nasıl ilgilendiğimizi,Kıyıköy’den ayrılırken sahip oldukları memnuniyeti kendi gözleriyle görmesi açısından kendilerine açık davet gönderiyorum.

  Kaan Satkın
  Marina Konaklama

  • Bende bu hafta kıyı koyde tatil yapmayı düşünüyorum iki yetişkin iki çocuk yeriniz mevcutmu acaba ve fiyatlarınız nedir bilgi verebilirsiniz

  • Refika Hanım,
   burası seyahat blogu fiyat için Kıyıköy’deki pansiyonlar ile irtibata geçmeniz gerekiyor.

 • teşekkürler…umarız mesaj alınmıştır!

 • yeter hemşerim bir haftadır ne bu? kişisel polemiklerinizi kendinize ait özel msn den mailden falan halledin, rahatsız edip duruyorsunuz. biriniz de “ya tamam neyse artık cevap vermiyeyim” demiyorsunuz. ikinizde birşeylerin peşindesiniz, anlaşılır gibi değil. Admin, duruma müdahale etmelisiniz!

  • Doğru söylüyorsunuz sayın Soydan,
   normalde insanları özgür bırakmayı tercih ediyoruz ancak bu mesajlar buraya cevap yazan herkese ulaştığı için devamı burada bulunan tüm insanlarda rahatsızlık yaratacaktır. Bir süredir mesajları izlemeyi tercih etmişdik ancak artık müdahele etme zamanı geldi. Kıyıköy ile ilgili hakaret içeren veya karşılıklı atışma, karalama içeren yazıları artık onaylamayacağımızı bilmenizi isteriz. Sonuçda burası serbest atışma kürsüsü değil gezmeyi seven insanlara yol gösteren bir site.

 • Doğan Bey, ben yazılarımda Marina Cafe diye bir yerden bahsetmedim.Yazdıklarımı iyi okumadan hemen yorum yapmışsınız.Hem ben 5 yıldızlı otel konaklamasındanda bahsetmedim.Sadece kaldığım odanın temizliğini oradaki odalarla kıyasladım.Malesef yazımın bu kısmınıda yanlış anlamışsınız.Kıyıköy doğa güzelliği olarakta çok harika bir yer.Zehra Hanımda zaten bunu çok güzel anlatmış.

 • kıyıköye 5 yıldızlı konfor için gitmeyin öyle birşey yok ama ne var parayla alamadığınız parayla ölçülemeyecek huzur var huzur o huzurda marina cafede yok bir manzarası var o kadar ama orada oturacağına fenerin orada taşın üzerine otur daha iyi daha ormantik çay bahçesi var orasıda huzur dolu tam ormantik marina face marina cafe yok orada birşey yok marina cafenin bir arkadaştan duydum orada olması bile yasakmış neden neden tarihi surun üzerine inşaa edilmiş yasal değil atatürkün askerleri ile geçtği bir yer var burası o tarihi güzellikleri kapatmış bir yer bunu nasıl yapmışlar anlamışta değilim zaten biraz kanunsuzluk var para için tarhimi kapatan insanlar var burayı sevmememin ikinci unsuru da budur bunu yeni öğrendim şaşırdım nasıl olur dedim para dediler para kazanmak uğruna tarihimizi yok ediyorlar……………

  • kıyıköy ile yorımlarınız masaldan ibaret arkadaşım. Atatrk ve askerlerinin kıyıköye geldiginden bile bahsetmişsin. çok komiksin açıkçası.biraz gerçek dünya ile baglantı kurmalısın. hoşçakal iyi rüyalar.

 • ejder bey sizi tanımadığımı nereden biliyorsunuz 5 yıldız otel konaklaması yalan yalan be 5 yıldız otel konaklaması vize yolunda hotel var orada var gerçektende orayı öneririm çok güzel rahat havuzu sabah kalvatısı falan var başka yerde yok buranında marina cafe ile alakası yok adam müşteri çekmeye çalışıyor boş bahaneler boş vaatler sayıyor

 • evet kıyıköye gelmiştim…..

 • şimcik aynanın diğer yüzü iç yüzü dışarıdan bakıldığı gibi değil herşey ejder bey çok güzel konuşuyor kelimeleri iyi kullanıyor aslında karşı taraftan bakıncı çok büyüleyici güven tabir eden ama benim tarafımdan bakıldığı zaman komik gülüyorum sadece marina cafe marina cafe kendi şahsi arabanızla gidecekseniz yemek için bir yere girin bakkala gidin ya bakkala size yardımcı olmayacak insan tanımıyorum köyde yolda geçen birine sorsanız size yardımcı olacaktır marina cafe konaklama diye birşey yok yok yaw yok yok olan birşeyi çok güzel varmış gibi gösteriyorlar hayali şirket gibi ben istanbulda oturuyorum benim ticaret yaptığım yok ben de yalan yok yalan söylemeyi sevmeyen bir insanım sadece doğruları gerçekleri söylüyorum beyaz yalanlarla insanların kandırılmasına karşıyım uyuz oluyorum yani bende sizi kınıyorum boş yalanlarla laflarla insanları kandırmayın kıyıköy güzel mi güzel neden doğal güzelliği doğal olduğu için kalınacak yerlerde araştırma yaptım ne varki ne araştırması yaptın bir hoteli var deniz fenerinin orada kalacak yer var tek kişilik odalar denize bakan çok güzel birde kıyıköyün çıkışında hotel mi pansiyonluk mu ama çok güzel bir yer ismini bilmiyorum internetten araştırırsanız bulacağınıza eminim benim arkadaşta internetten bulmuştu orayı öneririm keyif yapılacak bir yer karakolun oralarda kalıyor size göstereceği iki güler yüz bunu diğer insanlarda gösterirler marina cafeyi önermiyorum birazda fiyat bakımında abartı bir yer fiyatları çok yüksek kıyıköy gibi bir yere göre taksimde bile bir kafede o kadar değil be ayıp

 • Çiğdem Hanım Kıyıköye gitmeden önce kalınabilecek yerler hakkında çok araştırma yaptım.Marina konaklamayı tercih ettiğiniz için hiç pişman olmayacaksınız.Çünkü iş icabı senede üç dört defa Antalyadaki 5 Yıldızlı otellerde kalıyorum.Aynı oda kalitesini marina konaklamada buldum.Ben burada Doğan Beyin düşündüğü gibi reklam ve ticaret yapmıyorum.Ben sadece kaldığım yerden dolayı memnumiyetimi dile getirdim.Ben Kıyıköye sadece tatil amaçlı gittim.Doğan Bey aynanın diğer yüzü derken neyi kasdediyor anlamış değilim.Kendisi herhalde buralarda ticaret yaptığı için bazı memnuniyetsizliği var.Tanımadığı insanlar hakkındada böye yargılayıcı yorumlar yaptığı içinde onu kınıyorum.Çiğdem Hanım şimdiden güzel bir tati geçirmeniz dileğiyle. Gelince yorumlarınızı bekliyorum.

 • Doğan az Türkçe konuşan birisi için yazınız çok başarılı tebrik ve teşekkür ederim.
  Ejder Bey’in reklam yapıp yapmadığını Marina Konaklama’ya gittiğimizde anlayacağız.
  Aynanın diğer yüzü derken kastınız nedir?Bugün geldim derken Marina Konaklama’dan mı bugün geldiniz,Kıyıköy’den mi anlayamadım?

 • :D birşey demiyorum :D:DDDDD

 • Ejder Bey, Marina Konaklama da kesin rezervasyon yaptırdım.Umarım bende sizler gibi memnun bir şekilde tatilimi geçirebilirim.Geldiğimde paylaşmak dileğiyle.

 • çiğdem hanım çok türkçe konuşmadığım için türkçe sorunum olabilir doğru eyvallah ejder bey reklam ve ticaret yapıyor aynanın diğer yönünü kimse göstermiyor daha bugün geldim

 • Kıyıköy’de veya çevresinde dönemsel kullanımlı ormandan uzaklaşmadan denize yakın giriş veya müstakil küçük bir ev almayı planlıyoruz.Nereyi tavsiye edersiniz?
  Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  şimdiden teşekkürler.

 • Kıyıköy de deniz manzaralı pansiyonlar sorumlu :MEHMET ÇINAR
  Uygun fiyatlarla deniz manzaralı teraslı pansiyonları’mız mevcuttur ailece ve arkadaşlarınızla huzurlu bir tatil geçirmek için bizi tercih edin.
  sorumlu: mehmet çınar
  tel:05358798656

 • Çiğdem Hanım, internetten Marina Konaklama derseniz kaldığımız yerle ilgili detaylı bilgilere ulaşırsınız.Orada sabah kahvaltısı ve akşam yemeğide veriyorlar.Oda fiyatına dahil değil ama kahvaltı ve yemeklerin fiyatı uygun.Odalar çok temiz.Hizmet harika,güler yüzlü insanlar.Manzarasıda çok güzel.

 • Doğan siz önce düzgün türkçe konuşmayı öğrenin lütfen ,sonrada ukalalık yapmadan yardımcı olmayı.Kıyıköy de pansiyonda kalanların yorumlarını okuduktan sonra aynı hataya düşmemek için ayrıntılı bir araştırma içerisindeyim.
  Ben Ejder Bey’in bahsettiği marina konaklama nın internet sitesini inceledim ama birde orda kalan biri olarak onun yorumlarını almak istedim.

 • slm millet biz 15 yada 20 kişi denize gitmek istiyoruz hepimiz aklı başında ve otoruter insanlarız belediye pr

 • ismini şimdi hatırladım l am soryy celal çınarı bulursanız kıyıköyün sonunda sağ bir dut ağacı var orada celal çınarı sorun o size yardımcı olur

 • dur ben yardımcı olam :D yemek için bir yere girdiğinizde yada bir bakkala girin sorun hemen yardımcı olurlar size odamı olmadi arabanın önüne pansiyon aranıyor yazın onlar sizi bulurlar şaka değil gerçek :D

 • Ejder Bey ağustosun ilk haftası 4-5 gün için Kıyıköy’e gitmeyi düşünüyoruz.Acaba kaldığınız yer hakkında detaylı bilgi vermeniz mümkün müdür?

 • kıyıköye pazartesi gittim.Cuma gününe kadar orada kaldım.ailemde yanımdaydı.hafta arası olduğu için çok sakindi.marina konaklamada kaldık.aya nikola manastırının üzerinde harika bir yer.deniz göl ve orman manzaralı biryer.tek kelimeyle harika.kıyıköyü çok beğendim.tam kafa dinleme yeri.

 • bu hafta tatil amaçlı bende kıyıköye gideceğim.Yıllar önce(sene1994) bir dergideki güzel yorumları okuyarak gitme kararımı verdim.Bir haftadırda bütün kıyıköyle ilgili bilgileri okuyorum.ama burda yazılan bazı görüşler beni tedirgin etti.acaba tatil için yanlış bir yermi seçtim diye düşünmeye başladım.inşallah yanılırım.hele bir göreyim sonra yaşadıklarımı gene yazarım.

  • Yaz aylarında Kıyıköy’e denize girmeye gitmek hayal kırıklığı olacaktır çünkü çok kalabalık oluyor.

 • ben kıyıköyü gezdim çok güzel denizi olsun tarihi yerleri olsun ben kıyı köyü ve ordaki insanları çok sevdim

  • yorumunuzu beğendim ben kıyıköylü yüm tekrar gelir güzel doğa ve denizin keyfini çıkarırsınız iyi akşamlar

 • Merhaba,
  Bence Kıyıköy’e kimse gelmesin.Orası benimde köyüm.İstanbul’da yaşıyorum.Kafa dinlemeye,huzur bulmaya gidiyorum sık sık.Kimse gelmesin oraya,orayıda mahvedeceksiniz.

  • Sayın Aşkın Erdağ,
   yorumunuzu yayınlamakla birlikte bu tip sert çıkışları doğru bulmadığımı belirtmek istiyorum. Bu topraklar hepimizin, birbirimizi istememek gibi bir lüksümüz yok. Ancak gelenlerin ve orada yaşayanların da bu toprakları kirletmeye elbette hakkı yok.

 • Zehra hanıma ve Yonca kardeşime saygılar sevgiler.İnsan hiç tanımadığı bilmediği biri hakkında ancak bu kadar emin olabilir Yonca kardeşim senden bahsediyorum.Sen benim gözümde yaşına rağmen çok olgun çok anlayışlı çok temiz kalpli birisin.kendini çok iyi yetiştirmiş geliştirmiş ve ufkun çok açık.Allahım seni her türlü kötülükten korusun.bende pazar günü Kıyıköye gelmek için yola çıkacam Can pansiyon varmış orada günübirlik kalacağım.seni anne babanı görmek isterim.Allaha emanet olasın.

1 2 3

Siz ne diyorsunuz?

Son eklenen yazılardan haberdar olmak için lütfen email adresinizi ekleyin ve gelen cevaptaki onay bağlantısına tıklayın.

biletbayisi.com Fotogrado